ZWYCIĘSTWO!!!

W dniu wczorajszym rozegraliśmy kolejny mecz ligowy z drużyną PRZEMSZY Siewierz.Mecz ten zakończył się naszym zwycięstwem 4:1.W naszym zespole zadebiutował Daniel Wałek,który gra w Orlikach rocznik 2004.Chłopcy rozegrali dobry mecz pokazując że idzie wygrać z każdym przeciwnikiem,tylko trzeba podchodzić do meczy z pełnym zaangażowaniem i wolą walki.Debiut Daniela wypadł bardzo dobrze,pokazał swoją sylwetką zacięcie w grze,wolę walki oraz kondycję,którą mogą mu pozazdrościć co nie którzy z naszej grupy.Swoją dobrą grę Daniel udokumentował strzelając jedną z bramek.Dziękujemy i gratulujemy Daniel.Bramki dla naszego zespołu zdobyli:Kurasz,Witczak,Wałek,Kocyjan.Wygrana była miłą niespodzianką jaką chłopcy sprawili sobie oraz nam z okazji Dnia Dziecka.GRATULACJE!!!