TURNIEJ FERIE 2015 ROZSTRZYGNIĘTY!!!!

W dniu 07-02-2015r. w hali czeladzkiego MOSiR odbył się,zorganizowany przez Czeladzki Klub Sportowy Halowy Turniej w Piłce Nożnej "FERIE 2015" roczników 2003 i młodszych.W turnieju wzięło udział osiem drużyn:Przemsza Siewierz,AKS Niwka,Czarni Sosnowiec,Team Podokręg Sosnowiec,AP Gmina Psary,Strażak Mierzęcice,CKS I,CKS II.                           W turnieju tym nie było przegranych-"WSZYSCY BYLI ZWYCIĘZCAMI".

Mimo,że drużyny potraktowały turniej głównie jako okazję do dobrej zabawy i spotkanie z przyjaciółmi,rozgrywki stały na wysokim poziomie i dobrej piłki nie brakowało.Między meczami odbyło się losowanie nagród ufundowanych przez sponsora.

Po zakończeniu meczów odbyło się wręczenie pucharów,dyplomów i nagród indywidualnych.Nagrody wręczali Prezes CKS Czeladź pan Michał Powallo oraz pan Mariusz Grząba.Nagrody indywidualne otrzymali:

WIELKIE PODZIĘKOWANIA

-dla pana Damiana WALKOWIAKA z AP SPORTU za ufundowanie nagród indywidualnych

- dla pana Mariusza GRZĄBY za ufundowanie nagród do cegiełek

- dla pani Michaliny PAŁGAN i Magdaleny OGORZAŁEK za obsługę kawiarenki

- dla MOSiR-u Czeladź za udzielenie hali i pomoc przy organizacji

- dla wszystkich wolontariuszy

- dla sędziów i protokolantów

- dla zarządu CKS Czeladź

- dla pana Henryka STANDIO

Mam nadzieję że nikogo nie pominąłem w podziękowaniu,gdyby tak się stało,to przepraszam za przeoczenie.