III MIEJSCE W SIEWIERZU

W dniu 28.02.2015 r.w hali sportowej w Siewierzu odbył się VIII HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ TRAMPKARZY O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY SIEWIERZ na który zostaliśmy zaproszeni.Celem imprezy była"Popularyzacja Piłki Nożnej". Nasza drużyna po zaciętej walce zajęła zasłużone 3 miejsce.Bramki dla naszego zespołu zdobywali: Krystian KURASZ oraz Mateusz OGORZAŁEK.Gratulacje dla naszej drużyny!!! W zawodach tych grali następujący zawodnicy: Pałgan Paweł,Makola Kacper, Kocyjan Kajetan,  Witczak Jakub,  Stoczyński Jakub,  Schabowski Dawid,  Kurasz Krystian,  Ogorzałek Mateusz,  Mróz Mateusz,  Madejczyk Błażej,  Maruszczak Jakub.

Na zakończenie chcieliśmy wraz z trenerem podziękować rodzicom: Magdalenie i Sebastianowi Ogorzałek,Jowicie Madejczyk, Milenie Makoli,Bartkowi Mróz,Wiesiowi Schabowskiemu, którzy poświęcili swój czas na dowiezienie chłopaków na turniej do Siewierza oraz wspaniały doping.Są to rodzice na których możemy zawsze liczyć z trenerem.Jeszcze raz SERDECZNE DZIĘKI!!!